نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیانیه دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه تهران در خصوص کشتار مردم بی دفاع غزه

بیانیه دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه تهران در خصوص کشتار مردم بی دفاع غزه


به نام خدا
"انّ الله یحبّ الذین یقاتلون فی سبیله صفاً کانّهم بنیان مرصوص"
بی گمان خداوند کسانی را که چونان دیواری فشرده و استوار در راه او پیکار می‌کنند، دوست میدارد.
امروز جنایات وحشیانه و غیر انسانی رژیم کودک‌کش صهیونیستی یکی از بارزترین جنایات تاریخ است و حملات بی رحمانه به بیمارستان المعمدانی غزه نشان از وجود خوی حیوانی، غیر انسانی و شیطانی در این غده سرطانی صهیونیستی دارد.
 اکنون که ضعف نظامی و امنیتی رژیم جعلی صهیونیستی در برابر اراده و قدرت نیروهای جان بر کف حماس در عملیات طوفان الاقصی بر دنیا مشهود شده این رژیم سفاک در سکوت ننگین شورای امنیت و مدعیان حقوق بشر در دنیا و دولت‌های غربی که همواره سیاست‌های شیطانی در قبال مسئله فلسطین داشته‌اند، فجیع‌ترین و هولناک‌ترین جنایات را در نوار غزه بر علیه کودکان و زنان بی‌گناه انجام می‌دهد.
حمله خونین رژیم کودک‌کش و جنایتکار صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه نشان دهنده چهره واقعی و شرور آنان به جهانیان است و قطعاً سکوت جامعه جهانی در برابر این جنایت نوعی همدستی و مشارکت با آنان بوده و این لکه خونین همواره بر دامن آنان در تاریخ ماندگار خواهد بود.
 در عصر حاضر، فلسطین عزیز، مرکز اتحاد جهان اسلام است و همبستگی مسلمانان و کنش‌گری فعالانه جبهه مقاومت در پشتیبانی از مردم مظلوم غزه، شکست، نابودی و سرافکندگی رژیم صهیونیستی را به همراه خواهد داشت.
 ما اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه تهران ضمن محکومیت شدید جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، همبستگی همه جانبه خود را با مردم مظلوم غزه اعلام داشته و از هیچ کمکی برای مقابله با جنایات وحشیانه رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهیم کرد.

دانشکده علوم ورزشی و تندرستی