نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فراخوان جهت نمایش الکترونیک دستاوردهای پژوهشی دانشکده

فراخوان جهت نمایش الکترونیک دستاوردهای پژوهشی دانشکده


به مناسبت پیش رو بودن هفته پژوهش در اواخر آذر ماه ۱۴۰۱، معاونت پژوهش و فناوری دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه تهران قصد دارد با هدف آگاه سازی عمومی در خصوص بهبود ابعاد مختلف سلامت جامعه، دستاوردهای پژوهشی دانشکده (مستخرج از رساله، پایان نامه، طرح و یا مقالات علمی-پژوهشی اصیل) در تمام گرایش‌های علوم ورزشی (رفتارحرکتی و روان شناسی ورزشی، فیزیولوژی ورزشی، آسیب و حرکات اصلاحی و مدیریت ورزشی) را به معرض نمایش و اطلاع عموم قرار دهد. 

بر همین اساس از کلیه پژوهشگران دانشکده (دانشجویان، اساتید و فارغ‌التحصیلان) دعوت می‌شود تا مهم‌ترین دستاوردهای پژوهشی خود را (از بازه زمانی ۸/۲۵/ ۱۴۰۱ تا تاریخ ۱۵/‏۰۹/‏۱۴۰۱‬ به آدرس ایمیل research.sport@ut.ac.ir معاونت پژوهشی ارسال نمایند. شایان ذکر است دستاوردهای پژوهشی برتر در سایت اصلی دانشکده معرفی و از هدیه ویژه (هدیه نقدی و یا چاپ مقاله مربوط به اثر در نشریه دانشکده) برخوردار خواهند شد.

 

دستورالعمل ارسال:

روش اول: فایل ارسالی در قالب ورد خواهد بود که شامل عنوان پژوهش، اسامی نویسندگان، ۵ جمله برجسته (حداکثر ۸۵ کاراکتر)

  • در عنوان پژوهش اختصار، جذابیت و ساده بودن را در نظر بگیرید؛ بنابراین الزامی به نگارش عنوان اصلی پایان نامه، رساله و یا طرح پژوهشی نیست.
  • چکیده گرافیکی، خلاصه‌ای مجزا، مختصر و تصویری از تحقیق است که محتوای مقاله را در یک نگاه به خواننده انتقال می‌دهد. این تصویر اصیل و به صورت هدفمند طراحی می‌شود. تصویر را در اندازه ۱۳۲۸ در ۵۳۱ پیکسل و با حداقل وضوح 300dpi تهیه نمائید . متن فارسی داخل تصویر با فونت B Nazanin و متن انگلیسی با فونت Time New Romans نوشته شود. اندازه فونت را مناسب برای نمایش در صفحات وب در نظر بگیرید و سعی کنید از عبارات کوتاه و حجم کم متن، در تصویر استفاده کنید.
  • برای مشاهده نمونه چکیده‌های گرافیکی می‌توانید با جستجوی واژه Graphical abstract در موتورهای جستجو، نمونه‌های مشابه را برای دریافت ایده مشاهده نمائید.
  • هر یک از جملات برجسته به مهمترین بخش و دستاوردهای تحقیق اشاره کند (زمینه تحقیق، ضرورت تحقیق، نتایج مهم و بیان استفاده کاربردی و یا بنیادی تحقیق). در بخش نتایج از اصلاحات و واژه‌های آماری استفاده نشود و نتیجه تحقیق به صورت روان بیان شود.
  • در خصوص پژوهش‌هایی که نتایج آنها در مجلات علمی به چاپ رسیده باشد، درج اطلاعات شناسنامه‌ای مقاله (نام، دوره و شماره نشریه، کد (doiالزامی است. در صورتی که دستاورد پژوهشی هنوز به چاپ نرسیده باشد ذکر عنوان اصالت اثر (مستخرج از رساله، پایان نامه، طرح و …) ضروری می‌باشد.

روش دوم: پژوهش خود را در قالب هر گونه نرم افزار تهیه فیلم (موشن گرافی پیشنهاد می‌شود) حدود ۷۵-۶۰ ثانیه ارسال بفرمائید. 

دانلود یک نمونه موشن گرافی پروژه

مشاهده فایل نمونه (بدون صدا - کفیت پایین)